Ortam Sohbet

Ortam Sohbet

Kerim     31-03-20     sohbet odaları     Ortam Sohbet     537 Defa Okundu

Ortam Sohbet Odaları Ciddiyet İster

Ortam Sohbet Türküsünü koro halinde bütün chat sitelerinden söylemeye başladık. Parayı sonradan görmüş ama insanlığı unutmuş olan bir takım çevreler ortam yaptıklarını zannediyorlar. Ben size ortamın en kralını yapacağım, biraz sabırlı olun.

İşte bu yüzden Sohbetimsin.Com sitesini aktif hale getirdik. Bizim gibi yetişmiş, kültürlü ve bilgili kişilerin olduğu ortamlar hep ağır olur, seviyeli olur. Çünkü bizim mekanımızda sağı solu oynayan, ağzı başka söyleyen, gözü kulağı oynayan hippi kılıklı insanlara yol verilmez. Önem verdiğimiz ve hassas olduğumuz konuların başında ciddiyet gelir. Ciddiyet derken elbette birbirimize saygı, sevgi kuralları çerçevesinde şakalar yapıp eğleneceğiz. Ama kesinlikle belden aşağı muhabbetlerle ağzının suyu akan ve sohbet ortamını bozmaya, baltalamaya çalışan zibidi tayfasına destur vermeyeceğiz. Bu kadar girizgahtan sonra neden bu sohbet sitesini açtığımızı daha iyi kavramış olmalısınız.

Seviyeli Sohbet ve Ortam Şekilleri

Ülkemizde her geçen gün konuşan birey sayısı artarken dinleyen birey sayısı azalmaktadır. Buda diyalog problemlerini birlikte getirmekte ve samimi dostlar arkadaşlar bile birbirlerini dinlememektedir. Olması gereken sohbete dinlemekle başlamaktır ama bunun aksine sohbet çerçevesinde herkes ben konuşayım ama kimseyi dinlemeyim havasındadır. Bu sorun günümüz muhabbetlerinin en temel problemidir.

İşte bu yüzden bu muhabbetleri konuşarak yapmaktansa yazışarak yapmak çok daha kesin bir çözüm yolu olmaktadır. Yazışırken sırayla konuşulacağı için kişiler birbirlerinin düşüncelerine çok daha fazla önem vermektedir. Bu sebeple de chat odalarına gereksinim duyulmuştur. Çünkü kişiler konuşmak yerine yazışmayı çok daha uygun görmüş ve uygun bir platformdan yazışarak kendilerini ifade etmeye başlamışlardır.

Sohbet Chat Arkadaşlığının Önemi

Zannedildiğinin aksine İnternet’ten tanışılan her birey kötü değildir. Toplumda oluşan bu yanlış algı insanları İnternet üzerinden edindiği arkadaşların kötü olduğuna inandırmakta ve her insan sanki kötüymüş gibi bir hava katmaktadır.

Bunun tam aksine bir chat arkadaşı dost dediğiniz insanlardan bile yeri geldiğinde sizi daha çok eğlendirmekte veya sizi daha çok teselli etmektedir. Bu nedenle İnternet üzerinde kurulan arkadaşlıklar daha candan ve daha içten olmaktadırlar. Bir arkadaş sizin ruh halinize göre hareket edebiliyorsa asıl arkadaştır. Bunun için chat arkadaşları genel anlamda sizin ruh halinize göre ciddiyetini korur ya da eğlenceli olurlar. Sizde bir chat arkadaşı edinmek için bir chat platformuna üye olarak ilk adımı atabilir ve dost dediğinizi vefasız insanlardan çok daha kaliteli dostlar edinebilirsiniz.

Pıtrak Otu Gibi Artan Sohbet Siteleri

Sohbet siteleri artsa ne olacak ki? Her türlü yozlaşma ve kokuşmuşluk almış başını gitmiş, kimsenin kimseye saygısı ve tahammülü kalmamış. Kalite ve seviye yerle yeksan olmuş, birbirinin sitesinden kullanıcı çalma ve aşırma faaliyetleri had safhada. Bu nedenle insanlar sohbetten soğumuştur. Bu sorunların hepsi chat sohbet site sahiplerinin doymak bilmez hırslarından peydahla meydana gelmiştir.

Eğer bulunduğun sitenin yöneticilerinin kıçı başı oynuyorsa, hak, adalet, hukuk gözetmiyorlar sa, orada daha durma kardeşim. Fakat sohbetimsin.com sitemiz henüz çok yeni ve taze, sizlerin de katkılarıyla daha iyi yerlere geleceğine olan inancım tamdır. Sitemizde eğlenceli vakit geçirirken yeni arkadaşlar ve yeni bir çevrede edinebilir böylece zamanınızı iyi değerlendirebilirsiniz. Sizde yeni arkadaşlıklar edinmek için bedava sohbet platformumuza üye olmadan, kayıt yaptırmadan hızlı bir şekilde gelebilir, arkadaşlık ve dostluklar edinerek bunun keyfini çıkarmalısınız.

Sitemizde eğlenceli vakit geçirirken yeni arkadaşlar ve yeni bir çevrede edinebilir böylece zamanınızı iyi değerlendirebilirsiniz. Sizde yeni arkadaşlıklar edinmek için bedava sohbet platformumuza üye olmadan, kayıt yaptırmadan hızlı bir şekilde gelebilir, arkadaşlık ve dostluklar edinerek bunun keyfini çıkarmalısınız.

ortam sohbet

ortam sohbet

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

  • © 2020, Tüm Hakları Saklıdır. by Rambo Sohbet Chat.